Bursa Evden Eve Nakliyat Blog
19 Şubat, 2021

Bursa Sigortalı Taşımacılık

Bursa evden eve sigortalı taşımacılık kapsamında evlerini yede iş yerlerini sigortalı olarak taşıtmak isteyen müşterilerimize sigortalı evden eve taşıma hizmeti vermekteyiz.

Bursa Taşımacılık

Sigortalı evden eve taşımacılık son zamanlarda taşıma sırasında risk faktörlerinin artmasıyla büyük önem görmeye başlamıştır. İnsanlarımız eşyalarının ve evinin güven ortamı içerisinde taşınmasını sağlamak için taşıma işlemi sırasında sigorta poliçesi imzalayarak bu güveni sağlamaktadırlar.

Özellikle de şehirler arası taşımacılıkta rağbet gören bu sistem sayesinde yollarda meydana gelebilecek, kaza, doğal afet gibi etkilerden etkilenmemek için veya öyle bir durumda en azından bunun karşılığını alabilmek için sigortalı taşımacılığı tercih etmektedirler. Biz de Yeni Bursa evden eve sigortalı taşıma şirketi olarak müşterilerimizin yanındayız.

Yeni Bursa Evden Eve Nakliyat ; vitrin, sandalye, beyaz eşya v.b. ağaç yada metal yoğunluklu eşyalarınızı astarlı (çift katlı) patpatlar ile ambalajını yaptıktan sonra profesyonel ekibimizle eşyalarınız, maksimum koruma hassasiyeti içerisinde taşınmaktadır.

Bursa’nın en iyi evden eve nakliyat firması olarak biliniyoruz. Ürünleriniz sigortalı ve titizlikle paketlenir. Tüm ürünleriniz firmamız tarafından sigortalanır ve teslim edileceği yere kadar kusursuz taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Bursa Sigortalı Taşıma Şirketleri

Bursa evden eve nakliyat güvenilir, zamanında çalışma yapan, kaliteli ve garantili taşımacılık hizmetidir. Kasko şirketi aracılığı ve anlaşması ile yapılan sözleşmeye verilen addır. Söz konusu anlaşma maddelerine göre eşyaların zarar görmesi durumunda tüm zararınız Yeni Bursa Nakliyat firmamızca karşılanmaktadır.

Günümüzde eşya taşımacılığı konusunda hizmet veren birçok firma farklı kalite standartlarında hizmet sunmaktadır. Eşyaların sorunsuz şekilde taşınması ve yeni adresinize ulaştırılması konusunda profesyonel hizmet sunan nakliye firmaları ile siz de eşyalarınızı yeni adresinize kısa sürede sorun yaşamadan ulaştırabilirsiniz

Kasko sigortalı taşımacılık nedir ve taşıma esnasında müşterilere ne gibi artılar sağlar?

Kasko Sigorta Taşımacılığı İle Eşyalarınızı Güvenle Taşınır

Eğer siz de nakliye hizmeti alarak evinizi ya da ofisinizi taşımaya karar verdiyseniz, bu konuda güvenilir ve profesyonel hizmet sunan nakliye firmalarını tercih etmelisiniz. Kasko sigortalı taşımacılık nedir ve bu hizmet müşteriye ne gibi artılar sunar?

Evinizi taşırken eşyalarınızın hasar görmesi ve deforme olması gibi durumlarda kasko sigortası hasarı ve maddi zararı karşılayarak müşterinin yaşamış olduğu sorunu anında çözmektedir. Özellikle şehirlerarası taşımacılıklarda kasko sigortası son derece önemli ve zorunludur. Şehir içi taşımacılık hizmetlerinde de kasko sigortası yaptırarak eşyalarınızı güvenle yeni adresinize ulaştırmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Kasko sigorta kapsamına giren eşyalarınızın gerekli kayıt işlemlerini yaparak taşıma öncesinde eşyalarınızın kasko sigortasını yaparak taşıma hizmetlerimizi başlatıyoruz

Taşınma sırasında her hangi bir zayiata uğramamak veya uğratmamak adına taşımış olduğumuz eşyalar tarafımızdan mutlaka paketlenerek koruma altına alınır.

Yeni Bursa Evden Eve Nakliyat ile ilgili tüm dileklerinizi bizimle iletişim kurarak istediğiniz sorulara cevap bula bilirsiniz.

WhatsApp
+905301096301
+902242255511