Bursa Evden Eve Nakliyat Blog
20 Şubat, 2021

Evden Eve Taşımacılık Bursa Nakliyat

Bursa evden eve taşıma denince akla ilk gelen Yeni Bursa Nakliyat Evden Eve Bursa ‘ da hizmet vermeye başladığı yıldan bu yana kendine Bursa’lıların gönlünde taht kurmayı başaran tek firmadır. Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle evden eve nakliyatın göz bebeği olmuştur. Durum böyle olunca evden eve taşınmak isteyen insanlarımızın bizden evden eve hasarsız nakliyatbeklentileri de çok farklı oluyor.

Evden eve taşınma sırasında yapmanız gereken tek şey özel eşyalarınızı ve ceketinizi alıp çıkmaktır. Geriye kalan her şeyi biz hallediyoruz. Özel olarak hazırlattığımız koruyucu kılıflarla her türlü eşyalarınız sarılıyor ve dış etkinlerden uzak duruyor. Yine kırılacak eşyalarınız paketleme sistemiyle iyice paketlendikten sonra taşınıyor. Sıradan evden eve nakliyat firmaları gibi eşyalarınız üst üste veya karışık bir şekilde araçlara yüklenmiyor.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası taşıma, Yeni Bursa evden eve nakliyat sektörünün en meşakkatli ve zahmetli hizmet ağıdır. Bu Zahmet ve Meşakkati minimuma indirmek bizim asli görevimizdir. Bu zahmetli yükü Bursa şehirler arası nakliyat hizmetlerini sizin yerinize biz düşünelim ve biz taşıyalım. İller arası mesafenin uzak olması eşyanın hasar riskini arttırmaktadır. Bursa Evden Eve Nakliyat ve Yeni Bursa Evden Eve Taşımacılık olarak biz bu riski minimize ederek size zahmetsiz bir taşınma sağlarız. Pat pat naylonla ve özel paketleme hizmetlerimiz ile yapılan sağlam bir ambalajlama işimizi kolaylaştıracaktır ve riski minimize edecektir.

Şehirler arası evden eve nakliye ve Yeni Bursa evden eve nakliyat işlerinizde, yıllarca tecrübe kazanmış eğitimli ve sertifikasyon eğitimlerini tamamlamış personellerimizle eşya naklini gerçekleştiririz.

Asansörlü Taşımacılık

Asansör olmayan yüksek katlı binalarda son yıllarda gelişen teknolojilerle uygulanmaya başlayan evden eve nakliye hizmetlerinde son teknolojik makinalar bulunduran Bursa evden eve asansörlü taşıma hizmetlerinde profesyonel ekibimiz ile kaliteli nakliye sunan ve bu alanda Bursa’nın en iyi firmasıdır. Bursa evden eve asansörlü taşımacılık yeni yapılan çok katlı binaların çoğalmaya başlamasıyla hızla gelişmiştir.

Yeni Bursa  Nakliyat Firmamız Bursa Evden eve asansörlü Nakliyat ve Bursa Şehir içi – Şehirler arası Yük taşımacılığında sektörün lider firmalarından biridir. Diğer firmalardan farklı olarak sorun tanıma ve iş takip sistemi, acil lojistik destek, anında hizmet ve anında ekip dayanışması içinde kaliteli hizmet gibi ek uygulamalarla hizmetlerini güçlendirmiştir.

WhatsApp
+905301096301
+902242255511