Şehirler Arası Nakliyat

BURSA NAKLİYAT | 0530 109 63 01

şehirler arası nakliyat

sehirler arasi-nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye ‘nin 81 iline 36 senedir başarılı bir şekilde evden eve nakliyat ile başlayıp, kurmsal ve birçok nakliye alanında başarılı bir hizmet veren kurumsallığında hem kendisini sektöre adamış personeli ve yönetici ile müşterinin en iyi hizmeti alma ilkesi bulunan firmamız, şehirler arası nakliyat hizmetinde en deneyimli ve geniş araç filosuna sahip tek firmadır.

Şehirlerarası Nakliyat hizmeti her nakliye firmasının vermesi mükün olmayan, yasal belgelerin olması zorunluğu olan bir hizmet türüdür. firma olarak yetki belgeleri, marka tescili vergi levhaları ve tüm işletme izinleri olan firmöamız, ekip ve ekipomaları ile bu sizmeti sorunsuz yerine getirme adına tüm donanımlara sahiptir.

Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Şehirlerarası nakliyat talebi geldiğinde müşteri için önerilen en güvenli nakliyat öncesi ekspertiz hizmetinin sağlanmması yönündedir. Gönderdiğimiz ücretsiz ekspertiz sayesinde eşyaların ebatı, büyüklüğü, rist taşıyan eşyaların tespiti, kaç personel ile taşınacağı, gerekli ambalaj malzemesi ve ekipomanların tespiti en son olarakta aracın boyu hesaplanır.

Şehirler Arası Nakliyat şirketleri

Hazırlanan bilgiler doğrultusunda sizinde görüşlerini ve istekleriniz de tespit edilip rapor hazırlanır. Oluşabilecek her hangi bir aksaklığa karşı, eşyalar sigortalanarak , eşyalarınız güvene alınır …Taabiki temennimiz eşyaların zarar görmemesi …Çünkü sizin için anlam taşıyan anısı olan eşyalarınızın kıymetini sizleri için değerini bilip ona göre hareket etmek prensibimizdir.

Back to top