Hakkımızda

BURSA NAKLİYAT | 0530 109 63 01

Bursa Evden Eve Nakliyat Firmaları

Yılların birikimi ve uzman kadromuzla sizlere hizmet sunmaktayız.  Bursa evden eve nakliyat olarak eşyalarınızı baştan aşağı sardıktan sonra özel kolilerle ambalajlanmasını sağlamaktayız. Eşyalarınızı güvenilir bir biçimde evinize taşıyıp monte işlemini yapmaktayız. Firma olarak müşterilerine daha fazla özellikle evden eve taşımacılık mevzusunda en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Sektörümüz içinde zamanla edindiğimiz tecrübe ve bilgi müşterilerimize en iyi şekilde yansıtılmaktadır. Hedefimiz sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Bursa Nakliyat, Müşteri Memnuniyeti

Bursa nakliyat profesyonel hizmet anlayışıyla müşterilerimizin tüm taleplerini hızlı ve doğru bir şekilde yanıtlamaktayız. Sektörümüzde bizi biz yapan çalışma anlayışımızın tüm tedarikçilerimize ve müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ve temiz işten dolayıdır. Taşıma hizmetini en kaliteli ve ekonomik şekilde sunulmaktadır. Firmamız ise müşterilerine en iyi nakliye hizmetlerini sunabilmek için, paketleme, depolama, güvenilir ve hızlı bir şekilde tamamlamaktayız.

Bursa Evden Eve Taşıma Safhaları

Eşyalar taşınma safhasında önce alanın ve taşımanın çerçevesi plan dahilinde belirlenir. Daha sonra ev içerisinde eşyaların paketlemesi, yükleme safhaları için taşınma öncesi kontroller yapılması gerekiyor. Bursa evden eve nakliye fiyatları tercihinize sunulan nakliye seçimleri ve eşyanın cinsine bağlı olarak belirlenmektedir. Eşya nakliyesi öncesi ve sonrası evden eve eşya taşıması yapacak araçların mutlaka içi temizlenmesi gerekmektedir. Evden eşya taşınması sırasında nakliyat firması ev eşyalarınızı özenle ve büyük bir hassasiyetle taşınması işlemi yapmaktadır.

Back to top