Ambalajlama

BURSA NAKLİYAT | 0530 109 63 01

Ambalajlama Ve Paketleme

Ambalajlama işleminin en çok ihtiyaç duyulduğu sektörler arasında gıda sektörü ve nakliye sektörü yer almaktadır. ürüne ya da eşyaya özel ambalajlama sistemi ve ambalaj malzemelerinin üretim,, u konuda gerçekleştirilen bilimsel çalışmaların teknoloji ile desteklenmesi ile ortaya çıkartılmış ve nakliyenin depolamada da dahil olmak üzere her alanında daha kapsamlı ve özel bir hizmet sunma şansı yakalanmıştır. Sıradan nakliyecilik anlayışının tam tersi olarak eşya ambalajlama konusunda gösterilen önem her geçen gün artmaktadır. Çünkü eşyanın ne şekilde ambalajlandığı ve hangi malzemeler ile ambalajlandığı, hasarsız bir nakliyat açısından en önemli nokta olmaktadır. Bunun yanında, elinde bulunan üstün ambalaj malzemesinin nasıl kullanılacağı hakkında fikir sahibi olmayan çalışanlar ile hizmet vermek de birçok nakliyat firmasının kaybı olmaktadır.

Bursa Nakliyat Kaliteli Ambalajlama İle Eşyalarınız Güvende..

Firmamız, evden eve eşya transferi ve depolama işlemlerinin her birinin yanında, okul, hastane, ofis ve fabrika taşımalarında, özel ambalajlama hizmetinden mahrum bir olan bir iş görme düzeni ile çalışmamaktadır. Eşya ambalajlama işlemi sırasında kullanılan hava baloncuklu naylon malzemeler genellikle kırılgan eşyalar içindir. Tabakların ve vazo gibi özel parçaların tamamıyla bu malzeme ile kaplanması sağlanır.

Bursa Evden Eve Nakliyat Profesyonel Ekip Kaliteli Malzeme

Bir takım küçük elektronik cihaz ve beyaz eşyalar da bu şekilde ambalajlanmaktadır. Bunun yanında mobilyalarınızın çizilmemesi için özel battaniyeler kullanılır. Mobilyalar çoğu zaman demonte edilerek ambalajlanır. Kıyafetleriniz ise özel kıyafet torbalarında korunmakta böylece çeşitli sıvılar ve tozdan etkilenmeleri engellenir.

Back to top